Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
82'
Bremen - Mönchengladbach
2:1
83'
Dortmund - Augsburg
5:1
78'
Stuttgart - Bayern
1:1
81'
Wolfsburg - Darmstadt
2:0
FRANSA: Lig 1
11'
Monaco - Clermont
0:0
İNGİLTERE: Premier League
48'
Brentford - Fulham
0:0
49'
Burnley - Newcastle
0:3
48'
Sheffield Utd - Nottingham
1:1
İSPANYA: LaLiga
Fasilə
Real Madrid - Cadiz
0:0
ALMANYA: 3. Liga
41'
Sandhausen - RW Essen
0:0
ALMANYA: Regionalliga Nordost
45+'
BFC Dynamo - Cottbus
0:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
Fasilə
Friedberg - Hanauer SC
0:1
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
82'
Auersmacher - Kaiserslautern II
0:3
79'
Baumholder - Engers
1:1
83'
Diefflen - SpVgg Quierschied
2:1
82'
Pfeddersheim - Waldalgesheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
54'
Abtswind - Eichstatt
3:1
57'
Cham - ATSV
0:0
49'
Fortuna Regensburg - Wurzburger FV
1:0
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
78'
Essingen - Mutschelbach
0:0
80'
Villingen - Goppinger
1:1
ANGOLA: Girabola League
Fasilə
Libolo - CD Lunda Sul
1:1
41'
Interclube - Petro
0:0
11'
Kabuscorp - Sao Salvador
0:0
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
11'
Ferro K - Newells Old Boys K
0:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
54'
Erzeni - Kukesi
1:0
54'
Laci - Tirana
0:0
51'
Partizani - Skenderbeu
0:0
50'
Teuta - Egnatia
1:0
50'
Vllaznia - Din. Tirana
0:0
ARNAVUTLUK: First Division
50'
Apolonia Fier - Besa
0:1
50'
Flamurtari - Luzi
1:0
54'
Korabi Peshkopi - Burreli
1:1
53'
Lushnja - Kastrioti
0:0
53'
Vora - Bylis
0:0
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
11'
Altach - Wolfsberger
0:0
11'
BW Linz - Tirol
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
85'
Donaufeld Wien - Austria (Am)
4:2
55'
Mauerwerk - Leobendorf
1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
69'
A. Salzburg - Hohenems
1:2
11'
Dornbirner SV - Bischofshofen
0:0
11'
SC Imst - Rothis
0:0
11'
TSV St. Johann - RW Rankweil
0:0
AVUSTURYA: Burgenland
11'
Halbturn - Kohfidisch
0:0
AVUSTURYA: Karnten
11'
Atus Ferlach - Volkermarkt
0:0
11'
Bleiburg - Donau Klagenfurt
0:0
AVUSTURYA: Niederosterreich
Fasilə
Ortmann - St. Peter in der Au
2:0
41'
Retz - Kottingbrunn
0:0
AVUSTURYA: Oberosterreich
11'
ASK St.Valentin - SPG Wels II
0:0
11'
Bad Ischl - Schallerbach
1:0
11'
Edelweiss - Pregarten
0:0
11'
St. Martin im Muhlreis - Leonfelden
0:0
AVUSTURYA: Salzburg
11'
Burmoos - Eugendorf
0:0
11'
Strasswalchen - Golling
0:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
Fasilə
Admira Dornbirn - Lauterach
0:3
53'
FC Lustenau - Hard
2:0
11'
Alberschwende - Gofis
0:0
AVUSTURYA: Wien
50'
ASV 13 Wien - Wienerberger
0:1
53'
A XIII-Auhof Center - 1980 Wien
2:0
54'
Dinamo Helfort - SV Donau
0:1
BAE: 1. Lig
Fasilə
Gulf Heroes - Al Urooba
0:1
Fasilə
Masfut - Al Fujairah
0:0
Fasilə
Al Dhafra - Al-Taawon
0:0
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
Fasilə
RWDM - Charleroi
0:3
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
84'
Slutsk - Slavia Mozyr
1:0
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
84'
BumProm Gomel - Volna Pinsk
1:2
Fasilə
Beyaz Rusya U17 - Niva Dolbizno
1:1
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
55'
Sloga Doboj - Sarajevo
0:0
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
11'
Banovici - Hadzici
0:0
11'
BFK Simm Bau - Gornji Rahic
0:0
11'
Bratstvo Gracanica - Tomislav
0:0
11'
Gradina Srebrenik - Stupcanica
0:0
11'
Jedinstvo Bihac - Mladost DK
1:0
11'
Kakanj - Gradacac
0:0
11'
Sloboda - Gorazde
0:0
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
41'
Kozara - Drina Zvornik
0:0
41'
Kozarska Dubica - Mrkonjic Grad
0:0
41'
Ljubic Prnjavor - Sutjeska Foca
0:0
41'
Nevesinje - Omarska
0:0
41'
Prijedor - BSK Banja Luka
0:0
41'
Romanija Pale - Famos Vojkovici
1:0
41'
Slavija - Laktasi
0:2
CEZAYİR: 1.Küme
11'
Khenchela - Belouizdad
0:1
CEZAYİR: Ligue 2
51'
El Khemis - Arba
1:0
52'
Eulma - Bordj Menail
0:2
Fasilə
Guir Abadla - Oued Sly
1:2
Fasilə
Hussein Dey - RC Kouba
1:1
Fasilə
JSM Tiaret - SC Mecheria
0:0
52'
Khemis El Khechna - Chelghoum
0:0
Fasilə
Khroub - Ghozlane
2:0
Fasilə
Kolea - ASM Oran
1:0
Fasilə
Mostaganem - Widad Adabi de Boufarik
1:0
Fasilə
MSP Batna - Annaba
1:0
50'
Telaghema - MO Constantine
1:1
51'
Temouchent - WA Mostaganem
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11'
Kromeriz - Sparta Prag B
0:0
11'
Lisen - Prostejov
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11'
Ceska Lipa - Banik Most-Sous
0:0
11'
Velvary - Pardubice B
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
41'
Start Brno - Frydlant n. O.
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11'
Horovice - Cesky Krumlov
0:0
11'
Pribram B - Marianske Lazne
0:0
11'
Rokycany - Doubravka
0:0
11'
Sobeslav - Aritma Prague
0:0
11'
Tachov - Klatovy
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
Yenilənmə Gözlənilir
Hvezda Cheb - Meteor Prague
0:0
11'
Ostrov - Louny
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11'
Dobrovice - Spoje Prague
0:0
11'
Novy Bydzov - Kosmonosy
0:0
11'
Vysoke Myto - Benatky
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
41'
Nove Mesto na Morave - Lisen B
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
Yenilənmə Gözlənilir
Bzenec - Batov
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
HFK Olomouc - Strani
0:0
41'
Novy Jicin - FK Kozlovice
0:0
41'
Rymarov - Skastice
1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
41'
Hlubina - Bohumin
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Repiste - Jesenik
0:0
41'
Sumperk - Opava B
0:0
41'
Valasske Mezirici - Bruntal
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
11'
Dvur Kralove - Tyniste n. Orl.
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11'
Rapid Liberec - Chrastava
0:0
11'
Zelezny Brod - Frydlant
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
41'
Brusperk - Dolni Datyne
1:0
41'
Haj ve Slezsku - Kravare
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Hermanice - Jakubcovice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Krasne Pole - Koberice
0:0
41'
Petrvald na Morave - Orlova
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Mohelnice - Postrelmov
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Rapotin - Velke Losiny
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Zelatovice - SK Lipova
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
11'
Stresovice - CAFC
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
11'
FK Jilove - Banik Most - Sous B
0:0
11'
Usti n. L. B - Krupka
0:0
11'
Vilemov - Cernovice
0:0
11'
Zatec - Probostov
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Bystrice n. Pern. - Velke Mezirici B
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Kamenice nad Lipou - Zdar na Sazavou B
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Rapotice - FS Trebic
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
41'
Bystrice pod Hostynem - Francova Lhota
1:0
41'
Kvasice - Brumov
1:0
ESTONYA: Meistr ligi
53'
Narva - Parnu JK Vaprus
0:0
ETİYOPYA: Premier League
11'
Hadiya Hossana - Fasil Kenema
0:0
FAROE ADALARI: Premier League
55'
Toftir - Runavik
1:0
FAROE ADALARI: 1. Deild
11'
Hoyvik - Argir
0:0
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
53'
HJK - Ekenas
0:0
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
56'
Futura - GrIFK
0:1
55'
NJS - MyPa
1:0
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
11'
OTP - JPS Jyvaskyla
0:0
GANA: Division One League
11'
Golden Kick - Home Stars
0:0
11'
Nania - Akatsi All Stars
0:0
11'
Young Redbull - Sefwi All Stars
0:0
HIRVATİSTAN: HNL
11'
Slaven Belupo - Gorica
0:0
HIRVATİSTAN: Prva NL
11'
Cibalia - Solin
0:1
11'
Dubrava - Orijent
0:0
HIRVATİSTAN: Druga NL
11'
Dugo Selo - Jadran Porec
0:0
11'
Hrvace - Opatija
1:0
11'
Trnje - Zdralovi
0:0
HİNDİSTAN: ISL - Playofflar
50'
Mohun Bagan - Mumbai City
1:0
HOLLANDA: Tweede Divisie
75'
Jong Almere City - De Treffers
1:3
HOLLANDA: Derde Divisie
Fasilə
Rosmalen - Baronie
2:2
İNGİLTERE: National League North - Playofflar
41'
Brackley Town - Boston Utd
1:0
İRLANDA: National League Women
11'
Shamrock Rovers K - Peamount K
0:0
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
53'
Aberdeen - St. Johnstone
0:0
52'
Motherwell - Livingston
2:0
50'
Ross County - Hibernian
1:1
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
51'
Celtic - Hearts
2:0
50'
Dundee FC - St. Mirren
0:1
İSKOÇYA: League One
55'
Cove Rangers - Edinburgh City
2:1
48'
Falkirk - Alloa
1:2
54'
Hamilton - Kelty Hearts
2:1
53'
Montrose - Queen of South
0:2
55'
Stirling - Annan
1:1
İSKOÇYA: League Two
53'
Bonnyrigg Rose - Forfar
1:0
53'
East Fife - Spartans
0:0
54'
Elgin - Clyde
0:2
53'
Peterhead - Dumbarton
2:1
52'
Stranraer - Stenhousemuir
1:0
İSPANYA: LaLiga2
Fasilə
Huesca - R. Oviedo
0:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
11'
R. Sociedad B - Celta Vigo B
0:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
50'
Murcia - Castellon
0:2
52'
Sanluqueno - Alcoyano
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2
11'
Barcia - Gijon B
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
41'
Mallorca B - Alaior
1:0
41'
Mercadal - Felanitx
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
41'
Montecasillas - Molinense
0:0
11'
Racing Murcia - Muleno
0:0
İSPANYA: Liga F Women
53'
Valencia K - Eibar K
0:0
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
11'
H. Haifa - H. Beer Sheva
0:0
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
50'
Netanya - H. Tel Aviv
0:1
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
54'
Karlbergs - Sollentuna
2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
55'
Angelholm - Ljungskile
1:0
53'
Falkenberg - Eskilsminne
2:0
55'
Norrby - Torns
0:0
54'
Onsala - Oskarshamn
2:1
53'
Trollhättan - Olympic
2:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
54'
IFK Ostersund - Lucksta
1:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
50'
Farsta - Sandvikens AIK
2:1
11'
Enkopings SK - Hudiksvall
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
55'
IFK Karlshamn - Osterlen
0:2
55'
Kristianstad - Högaborgs
1:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
48'
Örebro K - Gamla Upsala K
0:1
İSVİÇRE: Promotion League
Fasilə
Breitenrain - Servette U21
2:1
49'
Luzern II - Delemont
0:3
53'
Paradiso - Kriens
0:0
51'
Rapperswil - Bavois
1:0
49'
Zurich II - Etoile-Carouge
1:1
11'
Basel II - Bruhl SG
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
11'
Echallens - Coffrane
0:0
11'
Meyrin - La Chaux-De-Fonds
0:0
11'
Monthey - Grand-Saconnex
0:0
11'
Oberwallis Naters - Terre Sainte
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
Fasilə
Koniz - Concordia
0:1
49'
Schotz - Munsingen
2:0
Fasilə
Solothurn - Emmenbrucke
0:0
51'
Wohlen - Muttenz
0:1
11'
Rotkreuz - Courtetelle
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
53'
Balzers - Gossau
1:0
52'
Hongg - Eschen
1:1
Fasilə
Linth - Taverne
1:0
49'
Uzwil - Wettswil-Bonstetten
1:0
11'
Freienbach - Tuggen
0:0
11'
Winterthur II - Kreuzlingen
0:0
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
52'
Zurich K - Luzern K
1:0
İTALYA: Primavera 2
90+'
AlbinoLeffe U19 - Padova U19
2:0
İZLANDA: Besta deild karla
49'
Hafnarfjordur - Vestri
1:2
İZLANDA: Division 1
51'
Dalvik/Reynir - Vestmannaeyjar
2:1
İZLANDA: Division 2
52'
Fjardabyggd/Leiknir - Throttur Vogar
1:0
53'
Haukar - Hottur / Huginn
3:0
52'
Reynir - Aegir
0:0
54'
Selfoss - Kormakur/Hvot
0:0
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
11'
Arsenal Tivat - Buducnost
0:0
11'
Jedinstvo - Mornar
1:0
11'
Jezero - Mladost DG
0:0
11'
Rudar - Decic
0:2
KAZAKİSTAN: Premier Lig
49'
Aktobe - FC Astana
0:1
KUZEY İRLANDA: Kupası
80'
Cliftonville - Linfield
1:1
KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL
11'
Brera Strumica - Bregalnica
0:0
11'
Rabotnicki - Tikves
0:0
11'
Shkupi - Shkendija
0:0
11'
Struga - KF Gostivar
0:0
11'
Vardar - Makedonija GP
0:0
11'
Voska Sport - Sileks
0:0
LETONYA: 1. Liga
11'
RFS 2 - Ogre United
0:0
LİTVANYA: Kupası
11'
Statyba-Sendvaris - Jonava
0:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
82'
Puskas Academy - Kisvarda
4:1
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
11'
S. Tiraspol - Milsami
0:0
NORVEÇ: OBOS-ligaen
50'
Egersund - Lyn
0:1
52'
Levanger - Sogndal
0:0
50'
Mjondalen - Aalesund
1:0
52'
Raufoss - Åsane
1:0
55'
Sandnes - Moss
1:1
53'
Stabaek - Kongsvinger
3:0
54'
Start - Ranheim
0:0
55'
Vålerenga - Bryne
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
49'
Odd 2 - Brodd
1:1
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
26'
LSK Kvinner K - Kolbotn K
0:0
NORVEÇ: Division 1 Women
53'
Fyllingsdalen K - Viking K
0:2
ÖZBEKİSTAN: Super League
75'
Andijan - Sogdiana
0:1
PARAGUAY: Division Intermedia
53'
Fernando de la Mora - Martin Ledesma
1:1
50'
Rubio Nu - Deportivo Santani
0:1
POLONYA: Division 2
11'
Elblag - Hutnik Krakow
0:0
POLONYA: III Liga - Group I
52'
Wikielec - Jagiellonia II
0:2
POLONYA: III Liga - Group II
54'
Elana Torun - Swinoujscie
0:0
56'
Vineta W. - Stolem Gniewino
0:1
11'
Kleczew - Solec Kujawski
0:0
POLONYA: III Liga - Group III
11'
Pawlowice - Gwarek Tarnowskie Gory
0:1
11'
Z. Gora - Warta Gorzow
0:0
POLONYA: III Liga - Group IV
83'
Wislanie Jaskowice - Chelmianka Chelm
0:0
54'
Czarni Polaniec - Biala Podlaska
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal
41'
Boavista - Gil Vicente
1:1
41'
Rio Ave - Guimaraes
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
41'
Oliveirense - Tondela
2:0
PORTEKİZ: Liga 3 - Düşme Grubu
11'
1º Dezembro - Caldas
0:0
11'
Canelas 2010 - Fafe
0:0
11'
Oliveira Hospital - Pero Pinheiro
0:0
11'
SC Vianense - Anadia
0:0
11'
Sporting B - Amora
0:0
11'
Trofense - Sanjoanense
0:0
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
11'
Academica - Atletico
0:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
56'
Vizela U19 - Maritimo U19
2:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
11'
Braga K - Damaiense K
0:0
RUSYA: Premier Ligi
51'
Orenburg - Krylya Sovetov
1:0
RUSYA: FNL
53'
Alania Vladikavkaz - Yaroslavl
1:0
41'
Neftekhimik - Yenisey
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
51'
Khimik - Miass
1:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
55'
FC Sevastopol - Maykop
0:0
50'
Rostov 2 - Forte Taganrog
1:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
51'
Spartak Tambov - SKA Khabarovsk 2
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
85'
Akron Togliatti 2 - Orenburg 2
0:1
RUSYA: Supreme Division Women
50'
Zenit K - Samara K
0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
80'
Trnava - Ruzomberok
1:0
SLOVAKYA: 2.Lig
11'
Petrzalka - Presov
0:0
11'
Povazska Bystrica - Pohronie
0:0
11'
Trebisov - Komarno
0:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
48'
Zilina K - Topolcany GFC K
6:0
SLOVENYA: 2.SNL
11'
Bilje - Dravinja
0:0
11'
Grosuplje - NK Krka
0:0
11'
Tabor Sezana - Gorica
0:0
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
11'
Al Shabab - Al-Raed
0:0
11'
Al Taee - Al Khaleej
0:0
ŞİLİ: Primera Division Women
Fasilə
Antofagasta K - U. De Chile K
0:1
11'
U. Espanola K - Everton K
0:0
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
41'
Panjsher - Kuktosh
1:0
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
Fasilə
Bizertin - Olympique Beja
1:0
Fasilə
Soliman - Ben Guerdane
0:0
49'
US Tataouine - Metlaoui
0:0
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Etoile Sahel - Monastir
0:0
TUNUS: Ligue 2
Fasilə
Moknine - Zarzis
0:0
Fasilə
OC Kerkennah - Gabes
0:0
Fasilə
Rades - Jeunesse Sportive
0:3
Fasilə
Rejiche - Djelma
1:0
Fasilə
Sidi Bouzid - EM Mahdia
1:0
UKRAYNA: Premier League
11'
Metalist 1925 - Vorskla
0:0
ZİMBABVE: Premier Soccer League
90+'
ZPC Kariba - Manica
0:2
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love